Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halınızı temizlemek için mümkün olduğunca uzun süre beklemeniz yaygın bir yanlış anlamadır. Bu doğru değil. Halınıza gelen tüm kir ve döküntüler küçük kum taneleri gibi davranır ve her adımda bu birikintileri halı liflerine öğütür. Bu, liflerin matlaşmasına, bulanıklaşmasına ve renginin solmasına neden olur. Vakumlama elbette yardımcı olur, ancak bu yeterli değildir. Temizlikler arasında ne kadar uzun süre beklerseniz, bu hasarın ve stresin geri dönüşümsüz hale gelme olasılığı o kadar artar ve halınız daha hızlı aşınır. Kurumsal Halı Yıkama firmamız ile iletişime geçebilir ve muazzam miktarda aşınma ve yıpranmaları engelleyebilirsiniz.

Adım 1: Teknisyenlerimiz temizlenecek alanları kontrol ediyor, toprak ve lekeleri parçalamak için tasarlanmış bir çözümle ön işlem yapıyor ve çok kirli veya yoğun kir alanlarına özel dikkat gösteriyor. Bu adım sırasında, evcil hayvan lekeleri, toprak üstü, pire veya ek bakım gerektiren diğer durumlar için özel temizlik uygulamaları da uygulayabiliriz.

Adım 2: Halı Yıkama ile doğrudan tahrik çıkarma sistemimiz, buhar oluşturmak için bir V-8 motorunun gücünden yararlanır ve 6 jetli titanyum halı sistemimiz, buharı halı liflerinin derinliklerine itmemizi sağlar. Güçlü emiş, nemi alır, gevşemiş kir ve kalıntıları beraberinde getirir. Bu işlem halıdaki bakteri, polen, toz akarları ve toprağı güvenli bir şekilde ve yüzeyleri renklendirebilecek veya zarar verebilecek kalıntılar bırakmadan durular.

Adım 3: Halı Bakımı ayrıca buhar temizlemeden sonra elyaf koruyucu ile halılarınızı topraktan ve lekelerden korumanıza yardımcı olmaktadır. Bu koruyucu, halı toprağına ve neme dayanıklı olmasını sağlayan görünmez bir bariyer oluşturur, bu nedenle daha dayanıklı ve daha uzun ömürlüdür. Ayrıca gelecekteki rutin halı yıkama sonuçlarını da geliştirir.

Halı Yıkama